Konami Code (7.x-1.8) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Images
uk: Зображення

en: Actions
uk: Дії

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Text
uk: Текст

en: Theme
uk: Тема

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Random
uk: Випадково

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Space
uk: Пробіл

en: Shadow
uk: Тінь

en: Yellow
uk: Жовтий

en: Round
uk: Округлення

en: Alert
uk: Застереження

en: Frames Per Second
uk: Кадрів на секунду

en: Minimum Size
uk: Найменший розмір
