Konami Code (7.x-1.8) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Images
vi: Hình ảnh

en: Actions
vi: Thao tác

en: Enabled
vi: Bật

en: Text
vi: Văn bản

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Destination
vi: Nơi đến

en: Random
vi: Ngẫu nhiên

en: Space
vi: Khoảng trống

en: Yellow
vi: Vàng

en: Round
vi: Ngẫu

en: Alert
vi: Báo động

en: Minimum Size
vi: Kích thước tối thiểu

en: Maximum Size
vi: Kích thước tối đa
