Konami Code (7.x-1.8) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Images
bo: པར་རིས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: Round
bo: བཞི་དོར་ལྔ་འཕེལ
