Konami Code (7.x-1.8) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Images
cs: Obrázky

en: Actions
cs: Akce

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Destination
cs: Cíl

en: Random
cs: Náhodný

en: Space
cs: Mezera

en: Yellow
cs: Žlutá

en: Alert
cs: Upozornění
