Konami Code (7.x-1.8) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Images
cy: Delweddau

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Text
cy: Testun

en: Theme
cy: Thema

en: Random
cy: Ar hap

en: Yellow
cy: Melyn

en: Round
cy: Crwn
