Konami Code (7.x-1.8) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Images
eo: Bildoj

en: Actions
eo: Agoj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Text
eo: Teksto

en: Yellow
eo: Flava
