Konami Code (7.x-1.8) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Images
fi: Kuvat

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Text
fi: Teksti

en: Theme
fi: Teema

en: Destination
fi: Kohde

en: Random
fi: Satunnainen

en: Space
fi: Välilyönti

en: Yellow
fi: Keltainen

en: Round
fi: Pyöristä

en: Alert
fi: Varoitus
