Konami Code (7.x-1.8) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Images
hu: Képek

en: Actions
hu: Műveletek

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Text
hu: Szöveg

en: Theme
hu: Smink

en: Destination
hu: Cél

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Space
hu: Szóköz

en: Shadow
hu: Árnyék

en: Yellow
hu: Sárga

en: Round
hu: Kerekítés

en: Alert
hu: Riasztás

en: Minimum Size
hu: Legkisebb méret

en: Maximum Size
hu: Legnagyobb méret

en: Minimum Speed
hu: Legkisebb sebesség

en: Maximum Speed
hu: Legnagyobb sebesség

en: Snowfall
hu: Hóesés
