Konami Code (7.x-1.8) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Images
it: Immagini

en: Actions
it: Azioni

en: Enabled
it: Attivato

en: Text
it: Testo

en: Theme
it: Tema

en: Destination
it: Destinazione

en: Random
it: Casuale

en: Base URL
it: URL base

en: Space
it: Spazio

en: Yellow
it: Giallo

en: Round
it: Arrotonda

en: Alert
it: Avviso
