Konami Code (7.x-1.8) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Images
ka: სურათები

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Random
ka: შემთხვევითი
