Konami Code (7.x-1.8) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: Actions
lv: Darbības

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Random
lv: Nejaušs

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Space
lv: Atstarpe

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: Round
lv: Noapaļot
