Konami Code (7.x-1.8) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Theme
te: అలంకారం
