Konami Code (7.x-1.8) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Images
tr: Resimler

en: Actions
tr: Eylemler

en: Enabled
tr: Etkin

en: Text
tr: Metin

en: Theme
tr: Tema

en: Destination
tr: Hedef

en: Redirect
tr: Yönlendir

en: Random
tr: Rastgele

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Space
tr: Boşluk

en: Yellow
tr: Sarı

en: Round
tr: Yuvarlama

en: Alert
tr: Çok önemli
