Commerce Kupindo Simple XML (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Offset
de: Versatz

en: Tip
de: Tipp

en: - Choose an operation -
de: Bitte auswählen

en: Admin page
de: Verwaltungs-Seite
