Commerce Kupindo Simple XML (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Offset
es: Desplazamiento

en: - Choose an operation -
es: - Elegir una operación -

en: Master
es: Máster
