Commerce Kupindo Simple XML (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Offset
hu: Eltolás

en: Tip
hu: Tipp

en: - Choose an operation -
hu: - Művelet kiválasztása -

en: Admin page
hu: Admin oldal

en: Master
hu: Mester
