Commerce Kupindo XML (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Offset
ro: Decalaj

en: - Choose an operation -
ro: Alegeți operațiunea

en: Master
ro: Expert
