Commerce Kupindo Simple XML (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: - Choose an operation -
tr: - Bir işlem seçiniz -

en: Master
tr: Ana (master)
