Commerce Kupindo Simple XML (7.x-1.01) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Offset
et: Nihe

en: - Choose an operation -
et: - Vali tegevus -

en: Master
et: Peamine
