Commerce Kupindo Simple XML (7.x-1.01) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Offset
he: היסט

en: - Choose an operation -
he: - בחירת פעולה -

en: Admin page
he: דף המנהל

en: Master
he: מאסטר
