Commerce Kupindo Simple XML (7.x-1.01) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Offset
it: Scostamento

en: - Choose an operation -
it: - Scegli una azione -

en: Admin page
it: Pagina di amministrazione

en: Master
it: Principale
