Commerce Kupindo XML (7.x-1.01) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Offset
pt: Deslocamento

en: - Choose an operation -
pt: - Escolha uma operação -

en: Admin page
pt: Página de administração

en: Master
pt: Principal
