Commerce Kupindo Simple XML (7.x-1.01) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Offset
ru: Пропустить

en: Tip
ru: Примечание

en: - Choose an operation -
ru: - Выберите действие -

en: Admin page
ru: Страница администрирования

en: Master
ru: Основной
