Commerce Kupindo Simple XML (7.x-1.03) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Offset
ca: Desplaçament

en: - Choose an operation -
ca: - Selecciona una operació -

en: Master
ca: Mestre
