Commerce Kupindo XML (7.x-1.03) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: Offset
fr: Décalage

en: Tip
fr: Astuce

en: - Choose an operation -
fr: - Choisir une opération -

en: Admin page
fr: Page d'administration

en: Master
fr: Principal
