Commerce Kupindo Simple XML (7.x-1.03) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Offset
ja: オフセット

en: - Choose an operation -
ja: - 操作を選択 -

en: Master
ja: マスター
