Commerce Kupindo Simple XML (7.x-1.03) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Tip
pl: Wskazówka

en: - Choose an operation -
pl: - Wybierz operację -

en: Admin page
pl: Strona administracyjna

en: Master
pl: Główny
