Commerce Kupindo Simple XML (7.x-1.03) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Offset
cs: Posun

en: - Choose an operation -
cs: - Vybrat operaci -

en: Master
cs: Nadřízené
