Commerce Kupindo Simple XML (7.x-1.03) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Offset
oc: Decalatge

en: - Choose an operation -
oc: - Causir una operacion -

en: Master
oc: Maître
