Commerce Kupindo Simple XML (7.x-1.03) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Offset
uk: Зміщення

en: Tip
uk: Підказка

en: - Choose an operation -
uk: - Оберіть операцію -

en: Admin page
uk: Адміністративна сторінка

en: Master
uk: Головне
