Commerce Kupindo Simple XML (7.x-1.03) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Tip
vi: Lời khuyên

en: Master
vi: Chính
