Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Submit
af: Stuur

en: More
af: Meer

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Active
af: Aktief

en: - All -
af: - Alle -
