Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: More
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Active
ar: نشط

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Loading...
ar: تحميل...

en: An error has occurred.
ar: حدث خطأ.

en: - All -
ar: - الكل -

en: Referenced products
ar: المنتجات المشار إليها
