Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Submit
az: Təqdim

en: More
az: Daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Active
az: Aktiv

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: An error has occurred.
az: Bir səhv baş verdi.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
