Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Image
bs: Slika

en: Active
bs: Aktivan

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: An error has occurred.
bs: Desila se greška.
