Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Submit
cs: Odeslat

en: More
cs: Více

en: Image
cs: Obrázek

en: Active
cs: Aktivní

en: Payment
cs: Platba

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Shipping
cs: Přeprava

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Loading...
cs: Načítání...

en: An error has occurred.
cs: Vyskytla se chyba.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »
