Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to gd translation catalogue (9 entries)

en: Title
gd: Tiotal

en: Submit
gd: Cuir

en: More
gd: Barrachd

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Image
gd: Dealbh

en: Active
gd: Gnìomhach

en: Ascending
gd: A' dìreadh

en: Descending
gd: A' teàrnadh

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
