Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Title
gl: Título

en: Submit
gl: Enviar

en: More
gl: Máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Active
gl: Activo

en: Payment
gl: Pagamento

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Loading...
gl: Cargando...

en: An error has occurred.
gl: Produciuse un erro.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
