Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: More
hy: Ավելին

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: An error has occurred.
hy: Տեղի է ունեցել սխալ։
