Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Submit
ja: 送信

en: More
ja: 続き

en: Reset
ja: リセット

en: Image
ja: 画像

en: Active
ja: アクティブ

en: Payment
ja: 決済

en: Ascending
ja: 昇順

en: Descending
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Shipping
ja: 配送

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Loading...
ja: ロード中…

en: An error has occurred.
ja: エラーが発生しました。

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »
