Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Submit
kk: Жіберу

en: More
kk: Толығырақ...

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Active
kk: Белсенді

en: An error has occurred.
kk: Қате жіберілді.
