Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: More
lt: Daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Active
lt: Aktyvus

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: An error has occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
