Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: More
mr: अधिक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Active
mr: सक्रिय

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: An error has occurred.
mr: तृटी आली आहे.
