Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: More
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: An error has occurred.
my: အမှားအယွင်းတခုဖြစ်ခဲ့သည်

en: - All -
my: - အားလုံး -
