Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Submit
oc: Sometre

en: More
oc: Mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Active
oc: Actiu

en: Payment
oc: Pagament

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Sort by
oc: Triar per

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: An error has occurred.
oc: Una error s'es produita.

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
