Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Submit
fa: ثبت

en: More
fa: بیشتر

en: Reset
fa: اعاده

en: Image
fa: تصویر

en: Active
fa: فعال

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: An error has occurred.
fa: خطایی رخ داده است.

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>
