Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: More
ps: نور

en: Image
ps: انځور

en: Active
ps: فعال

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: - All -
ps: - ټول -
