Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Submit
ro: Trimite

en: More
ro: Mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: Active
ro: Activ

en: Payment
ro: Plată

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Shipping
ro: Transport

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: An error has occurred.
ro: A apărut o eroare.

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »
