Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Submit
ru: Отправить

en: More
ru: Ещё

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: Active
ru: Активно

en: Payment
ru: Оплата

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Shipping
ru: Доставка

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: An error has occurred.
ru: Произошла ошибка.

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Free shipping
ru: Бесплатная доставка
