Commerce Kupindo XML (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Submit
sq: Dërgo

en: More
sq: Akoma

en: Reset
sq: Rifillo

en: Active
sq: Aktiv

en: An error has occurred.
sq: Ka ndodhur një gabim.
